SKU MDK058SN-BA
IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Bathroom Door Pack Set - Satin Nickel
0 (0 Reviews)
SKU MDK058SN-BA
0 (0 Reviews)
The IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Bathroom Door Pack Set – Satin Nickel offers a refined blend of style and functionality. Featuring classic mushroom-shaped knobs and a smooth mortice sprung mechanism, this 58mm set ensures... Read More
SKU
MDK058SN-BA
  • Mortice Sprung Mushroom Door Knobs
  • Bathroom Door Pack Set -
  • Finish:   Satin Nickel
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Set of Bathroom Turn and Release 50mm
  • 1 Bathroom Lock 64mm
  • 2 Ball Bearing Hinges 76mm (3")
  • Bathroom Door Pack Set -
  • Finish:   Satin Nickel
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Bathroom Lock 64mm
Write Your Own Review
You're reviewing:IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Bathroom Door Pack Set - Satin Nickel