SKU MDK058MB-LA
IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Latch Door Pack Set - Matt Black
0 (0 Reviews)
SKU MDK058MB-LA
0 (0 Reviews)
The IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Latch Door Pack Set – Matt Black combines contemporary style with reliable functionality. Featuring classic mushroom-shaped knobs and a smooth mortice sprung mechanism, this 58mm set delivers... Read More
SKU
MDK058MB-LA
  • Mortice Sprung Mushroom Door Knobs
  • Latch Door Pack Set -
  • Finish:   Matt Black
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Pair  Ball Bearing Hinges 3"x 2" -
  • 1 Tubular Latch 2.5" -
  • Latch Door Pack Set -
  • Finish:   Matt Black
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Tubular Latch 2.5" -
Write Your Own Review
You're reviewing:IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Latch Door Pack Set - Matt Black