SKU MDK058SN-LA
IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Latch Door Pack Set - Satin Nickel
0 (0 Reviews)
SKU MDK058SN-LA
0 (0 Reviews)
The IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Latch Door Pack Set – Satin Nickel delivers stylish design with dependable everyday performance. Featuring classic mushroom-shaped knobs and a smooth mortice sprung mechanism, this 58 mm set... Read More
SKU
MDK058SN-LA
In Stock (39)
  • Mortice Sprung Mushroom Door Knobs
  • Latch Door Pack Set -
  • Finish:   Satin Nickel
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Pair  Ball Bearing Hinges 3"x 2" -
  • 1 Tubular Latch 2.5" -
  • Latch Door Pack Set -
  • Finish:   Satin Nickel
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Tubular Latch 2.5" -
Write Your Own Review
You're reviewing:IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Latch Door Pack Set - Satin Nickel