SKU MDK058MB-LO
IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Lock Door Pack Set - Matt Black
0 (0 Reviews)
SKU MDK058MB-LO
0 (0 Reviews)
The IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Lock Door Pack Set – Matt Black blends stylish design with dependable function. Featuring classic mushroom-shaped knobs and a smooth mortice sprung mechanism, the 58mm set ensures comfortable... Read More
SKU
MDK058MB-LO
  • Mortice Sprung Mushroom Door Knobs
  • Lock Door Pack Set -
  • Finish:   Matt Black
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 Pair of Key Profile Escutcheons 50mm
  • 1 Pair  Ball Bearing Hinges 75x5
  • 1 3 Lever Sashlock  - 65mm
  • Lock Door Pack Set -
  • Finish:   Matt Black
  • Knob Diameter: 56mm
  • Projection: 60mm
  • 1 Pair of Door Knobs
  • 1 3 Lever Sashlock  - 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:IRONZONE Mortice Sprung Mushroom Door Knobs 58mm Lock Door Pack Set - Matt Black