SKU JH4152-25PVD
Jedo Pumpkin Ball Cupboard Knob 25mm PVD JH4152-25PVD
0 (0 Reviews)
SKU JH4152-25PVD
0 (0 Reviews)
Pumpkin Glass Ball Cupboard Knob (JH4152) from Frelan Hardware. Featuring a glass ball and aluminium rose, these knobs are available in three sizes - 25mm, 30mm, and 35mm. Choose from Polished Chrome, Satin Nickel, or PVD finishes.
SKU
JH4152-25PVD
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • FRELAN HARDWARE
  • Jedo Pumpkin Ball Cupboard Knob
  • PVD
  • Size:   25mm
Product Details
  • FRELAN HARDWARE
  • PVD
  • Size:   25mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish PVD
Brand Frelan Hardware
Write Your Own Review
You're reviewing:Jedo Pumpkin Ball Cupboard Knob 25mm PVD JH4152-25PVD