SKU JH4152-25SN
Jedo Pumpkin Ball Cupboard Knob 25mm SN Satin Nickel JH4152-25SN
0 (0 Reviews)
SKU JH4152-25SN
0 (0 Reviews)
Pumpkin Glass Ball Cupboard Knob (JH4152) from Frelan Hardware. Featuring a glass ball and aluminium rose, these knobs are available in three sizes - 25mm, 30mm, and 35mm. Choose from Polished Chrome, Satin Nickel, or PVD finishes.
Choose Your Size
SKU
JH4152-25SN
  • Jedo Pumpkin Ball Cupboard Knob
  • Satin Nickel
  • Size:   25mm
  • Satin Nickel
  • Size:   25mm
Technical Specifications
More Information
Range Frelan Designer
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Satin Nickel
Style Designer
Type Ball Knobs
Brand Frelan Hardware
Size 25mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Jedo Pumpkin Ball Cupboard Knob 25mm SN Satin Nickel JH4152-25SN