SKU AWBP224SN
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Satin Nickel-264x22x3mm - 224mm c/c AWBP224SN by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP224SN
0 (0 Reviews)
Alexander and Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate in Satin Nickel 264x22x3mm – 224mm is a refined and practical addition to cabinetry, designed to pair seamlessly with cabinet pull handles. Its elongated rectangular shape and smooth satin... Read More
SKU
AWBP224SN
In Stock with Supplier (54)
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centre:   224mm
  • Length:  246mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centre:   224mm
  • Length:  246mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Satin Nickel-264x22x3mm - 224mm c/c AWBP224SN by Alexander and Wilks