SKU AWBP224AB
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Antique Brass-264x22x3mm - 224mm c/c AWBP224AB by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP224AB
0 (0 Reviews)
Alexander and Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate in Satin Nickel 264x22x3mm – 224mm is a refined and practical addition to cabinetry, designed to pair seamlessly with cabinet pull handles. Its elongated rectangular shape and smooth satin... Read More
SKU
AWBP224AB
In Stock with Supplier (21)
Key Features
  • Alexander & Wilks
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Antique Brass
  • Fixing Centre:   224mm
  • Length:  246mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Product Details
  • Alexander & Wilks
  • Finish:  Antique Brass
  • Fixing Centre:   224mm
  • Length:  246mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Material Solid Brass
Brand Alexander & Wilks
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Antique Brass-264x22x3mm - 224mm c/c AWBP224AB by Alexander and Wilks