SKU AW814-128-AB
Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 128mm C/C Antique Brass AW814-128-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW814-128-AB
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW814-128-AB
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Round T Bar
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  164mm
  • Fixing Centres:  128mm
  • Projection:  32mm
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Round T Bar
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  164mm
  • Fixing Centres:  128mm
  • Projection:  32mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Antique Brass
Material Solid Brass
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand Alexander & Wilks
Size 164mm
Fixing Centre 128mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 128mm C/C Antique Brass AW814-128-AB