SKU AW814-192-AB
Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 192mm C/C Antique Brass AW814-192-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW814-192-AB
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW814-192-AB
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  228mm
  • Fixing Centres:  192mm
  • Projection:  32mm
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  228mm
  • Fixing Centres:  192mm
  • Projection:  32mm
Finish Antique Brass
Brand Alexander & Wilks
Size 228mm
Fixing Centre 192mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Size Options AW814-160-AB
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 192mm C/C Antique Brass AW814-192-AB