SKU AWBP128AB
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Antique Brass-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128AB by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP128AB
0 (0 Reviews)
Alexander & Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate – 168x22x3mm (128mm CTC) is a stylish and practical addition to cabinet hardware. Designed to pair perfectly with pull handles, this backplate enhances the overall aesthetic while protecting... Read More
SKU
AWBP128AB
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Alexander and Wilks
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Antique Brass
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Product Details
  • Alexander and Wilks
  • Finish:  Antique Brass
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Brand Alexander & Wilks
Material Solid Brass
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Antique Brass-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128AB by Alexander and Wilks