SKU AWBP128SN
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Satin Nickel-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128SN by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP128SN
0 (0 Reviews)
Alexander & Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate – 168x22x3mm (128mm CTC) is a stylish and practical addition to cabinet hardware. Designed to pair perfectly with pull handles, this backplate enhances the overall aesthetic while protecting... Read More
SKU
AWBP128SN
In Stock with Supplier (37)
Key Features
  • Alexander and Wilks
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Product Details
  • Alexander and Wilks
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Brand Alexander & Wilks
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Satin Nickel-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128SN by Alexander and Wilks