SKU AWBP128BL
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Black-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128BL by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP128BL
0 (0 Reviews)
Alexander & Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate – 168x22x3mm (128mm CTC) is a stylish and practical addition to cabinet hardware. Designed to pair perfectly with pull handles, this backplate enhances the overall aesthetic while protecting... Read More
SKU
AWBP128BL
In Stock with Supplier (97)
Key Features
  • Alexander and Wilks
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Black
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Product Details
  • Alexander and Wilks
  • Finish:  Black
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Black-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128BL by Alexander and Wilks