SKU AWBP128PN
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Polished Nickel-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128PN by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP128PN
0 (0 Reviews)
Alexander & Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate – 168x22x3mm (128mm CTC) is a stylish and practical addition to cabinet hardware. Designed to pair perfectly with pull handles, this backplate enhances the overall aesthetic while protecting... Read More
SKU
AWBP128PN
In Stock with Supplier (50)
Key Features
  • Alexander and Wilks
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Polished Nickel
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Product Details
  • Alexander and Wilks
  • Finish:  Polished Nickel
  • Fixing Centre:   128mm
  • Length:  168mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Polished Nickel-168x22x3mm - 128mm c/c AWBP128PN by Alexander and Wilks