SKU AW814-192-SN
Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 192mm C/C Satin Nickel AW814-192-SN
0 (0 Reviews)
SKU AW814-192-SN
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW814-192-SN
In Stock with Supplier (63)
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  228mm
  • Fixing Centres:  192mm
  • Projection:  32mm
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  228mm
  • Fixing Centres:  192mm
  • Projection:  32mm
Finish Satin Nickel
Brand Alexander & Wilks
Size 228mm
Fixing Centre 192mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 192mm C/C Satin Nickel AW814-192-SN