SKU EPT100-38-PC
Heritage Brass EPT100-38-PC EPT Edge Pull Cabinet Handle 100mm Polished Chrome finish
0 (0 Reviews)
SKU EPT100-38-PC
0 (0 Reviews)
Heritage Brass EPT Edge Pull Cabinet Handle 100mm Polished Chrome finish The EPT range is top fixing, please allow for a 2mm gap between drawers, or cut a 1.6mm recess for flush fitting. All fixing screws and fasteners
Choose Your Size
SKU
EPT100-38-PC
In Stock with Supplier (32)
  • Material :Solid Brass
  • Length : 100mm
  • Width : 38mm
  • Height : 1.6mm
  • Material :Solid Brass
  • Length : 100mm
  • Width : 38mm
  • Height : 1.6mm
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Polished Chrome
Brand Heritage Brass
Size 100mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Heritage Brass EPT100-38-PC EPT Edge Pull Cabinet Handle 100mm Polished Chrome finish