SKU EPT100-38-SB
Heritage Brass EPT100-38-SB EPT Edge Pull Cabinet Handle 100mm Satin Brass finish
0 (0 Reviews)
SKU EPT100-38-SB
0 (0 Reviews)
Heritage Brass EPT Edge Pull Cabinet Handle 100mm Satin Brass finish The EPT range is top fixing, please allow for a 2mm gap between drawers, or cut a 1.6mm recess for flush fitting. All fixing screws and fasteners
Choose Your Size
SKU
EPT100-38-SB
In Stock with Supplier (21)
  • Material :Solid Brass
  • Length : 100mm
  • Width : 38mm
  • Height : 1.6mm
  • Material :Solid Brass
  • Length : 100mm
  • Width : 38mm
  • Height : 1.6mm
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Satin Brass
Brand Heritage Brass
Size 100mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Heritage Brass EPT100-38-SB EPT Edge Pull Cabinet Handle 100mm Satin Brass finish