SKU EPT200-38-SB
Heritage Brass EPT200-38-SB EPT Edge Pull Cabinet Handle 200mm Satin Brass finish
0 (0 Reviews)
SKU EPT200-38-SB
0 (0 Reviews)
Heritage Brass EPT Edge Pull Cabinet Handle 200mm Satin Brass finish The EPT range is top fixing, please allow for a 2mm gap between drawers, or cut a 1.6mm recess for flush fitting. All fixing screws and fasteners
Choose Your Size
SKU
EPT200-38-SB
In Stock with Supplier (20)
  • Material:  Solid Brass
  • Length:  200mm
  • Width:  38mm
  • Height:  1.6mm
  • Material:  Solid Brass
  • Length:  200mm
  • Width:  38mm
  • Height:  1.6mm
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Satin Brass
Brand Heritage Brass
Size 200mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Heritage Brass EPT200-38-SB EPT Edge Pull Cabinet Handle 200mm Satin Brass finish