SKU HDL127SB
Ironzone Heavy Duty Bolthrough Tubular Latch 127mm with 106mm Backset Satin Brass
0 (0 Reviews)
SKU HDL127SB
0 (0 Reviews)
Product Overview:The IRONZONE HDL127SB Satin Brass Project Tubular Latch is a 127mm heavy-duty latch suitable for both lever handles and unsprung door knobs.It is reversible, allowing easy on-site adjustment for left or right-handed... Read More
SKU
HDL127SB
In Stock (10)
  • Heavy Duty Bolthrough Tubular Latch
  • with:  127mm
  • Backset:  106mm
  • with:  127mm
  • Backset:  106mm
More Information
Finish Satin Brass
Brand IronZone
Size 127mm
Backset Size 106mm
Product Length 127mm
Product Thickness 23mm