SKU HDL102SB
Ironzone Heavy Duty Bolthrough Tubular Latch 102mm with 83mm Backset Satin Brass
0 (0 Reviews)
SKU HDL102SB
0 (0 Reviews)
Product Overview:The IRONZONE HDL102SB Satin Brass Project Tubular Latch is a 102mm heavy-duty latch suitable for both lever handles and unsprung door knobs.It is reversible, allowing easy on-site adjustment for left or right-handed... Read More
SKU
HDL102SB
In Stock (3)
  • Heavy Duty Bolthrough Tubular Latch
  • with:  102mm
  • Backset:  83mm
  • with:  102mm
  • Backset:  83mm
More Information
Finish Satin Brass
Brand IronZone
Size 102mm
Backset Size 83mm
Product Length 102mm
Product Thickness 23mm