SKU HDL152SB
Ironzone Heavy Duty Bolthrough Tubular Latch 152mm with 132mm Backset Satin Brass
0 (0 Reviews)
SKU HDL152SB
0 (0 Reviews)
Product Overview:The IRONZONE HDL152SB Satin Brass Project Tubular Latch is a 152mm heavy-duty latch suitable for both lever handles and unsprung door knobs.It is reversible, allowing easy on-site adjustment for left or right-handed... Read More
SKU
HDL152SB
In Stock (10)
  • Heavy Duty Bolthrough Tubular Latch
  • with:  152mm
  • Backset:  132mm
  • with:  152mm
  • Backset:  132mm
More Information
Finish Satin Brass
Brand IronZone
Size 152mm
Backset Size 132mm
Product Length 152mm
Product Thickness 23mm