SKU ZBC64RPVD
Vier ZBC64RPVD Bathroom Lock 2.5" - 57mm c/c - Radius Forends Pvd
0 (0 Reviews)
SKU ZBC64RPVD
0 (0 Reviews)
The Vier ZBC64RPVD Bathroom Lock is designed for convenient and secure use in bathrooms. With a 2.5" (57mm) center to center measurement, it fits most standard doors. The lock features radius forends with a Pvd finish, providing a sleek and stylish... Read More
Choose Your Finish
Choose Your Size
SKU
ZBC64RPVD
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Vier
  • Bathroom Lock Radius Forends
  • Finish:  Pvd
  • Case Size:  64mm
  • Backset:  44mm
Product Details
  • Vier
  • Bathroom Lock Radius Forends
  • Finish:  Pvd
  • Case Size:  64mm
  • Backset:  44mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Style Architectural
Type Bathroom Locks
Brand Vier
Size 64mm
Unit Each
Size Options ZBC76RPVD
Write Your Own Review
You're reviewing:Vier ZBC64RPVD Bathroom Lock 2.5" - 57mm c/c - Radius Forends Pvd