SKU ZBC76RPVD
Vier ZBC76RPVD Bathroom Lock 3" - 57mm c/c Radius Forends Pvd
0 (0 Reviews)
SKU ZBC76RPVD
0 (0 Reviews)
The Vier ZBC76RPVD Bathroom Lock is a durable and stylish lock designed for bathroom doors. With a 3" - 57mm c/c radius forend in a Pvd finish, it adds a touch of elegance to any bathroom decor. This lock is easy to install and provides privacy and... Read More
SKU
ZBC76RPVD
In Stock with Supplier (95)
Key Features
  • Vier
  • Bathroom Lock
  • Finish:  Radius Forends
  • Case Size:  76mm
  • Backset:  57mm
Product Details
  • Vier
  • Bathroom Lock
  • Finish:  Radius Forends
  • Case Size:  76mm
  • Backset:  57mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish PVD
Brand Vier
Size 76mm
Unit Each
Size Options ZBC64RPVD
Write Your Own Review
You're reviewing:Vier ZBC76RPVD Bathroom Lock 3" - 57mm c/c Radius Forends Pvd