SKU ZBC76RSS
Vier ZBC76RSS Bathroom Lock 3" - 57mm c/c Radius Forends Satin Stainless
0 (0 Reviews)
SKU ZBC76RSS
0 (0 Reviews)
The Vier ZBC76RSS Bathroom Lock is the perfect addition to your bathroom door. With a 3" - 57mm c/c radius forend, this lock ensures maximum security and privacy. Its satin stainless finish adds a touch of elegance to any bathroom decor. The lock is... Read More
SKU
ZBC76RSS
In Stock (5)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Also Available from Supplier (100+)
Key Features
  • Vier
  • Bathroom Lock Radius Forends
  • Finish:  Satin Stainless
  • Case Size:  76mm
  • Backset:  57mm
Product Details
  • Vier
  • Bathroom Lock Radius Forends
  • Finish:  Satin Stainless
  • Case Size:  76mm
  • Backset:  57mm
Brand Vier
Size 57mm
Unit Each
Size Options ZBC64RSS
Write Your Own Review
You're reviewing:Vier ZBC76RSS Bathroom Lock 3" - 57mm c/c Radius Forends Satin Stainless