SKU TDFPT-288-348BG
Zoo Hardware TDFPT-288-348BG T Bar Cabinet handle 288mm CTC, 348mm Total length Brushed Gold Finish
0 (0 Reviews)
SKU TDFPT-288-348BG
0 (0 Reviews)
The Zoo Hardware TDFPT-288-348BG T Bar Cabinet handle is a sleek and stylish choice for your cabinets. With a 288mm hole center to hole center measurement and a total length of 348mm, it provides ample space to comfortably grip and open your... Read More
SKU
TDFPT-288-348BG
In Stock with Supplier (100+)
  • T Bar Cabinet handle
  • Finish:   Brushed Gold
  • Fixing Centres:   288mm
  • Length:   384mm
  • T Bar Cabinet handle
  • Finish:   Brushed Gold
  • Fixing Centres:   288mm
  • Length:   384mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Style Designer
Type T Bar Pull Handle
Brand Zoo Hardware
Size 348mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Zoo Hardware TDFPT-288-348BG T Bar Cabinet handle 288mm CTC, 348mm Total length Brushed Gold Finish