SKU TDFPT-288-348MW
Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 288mm CTC, 348mm Total length Matt White TDFPT-288-348MW
0 (0 Reviews)
SKU TDFPT-288-348MW
0 (0 Reviews)
SKU
TDFPT-288-348MW
In Stock (21)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Also Available from Supplier (100+)
  • Finish:  Matt White
  • Length:  348mm
  • CTC:  288mm
  • Diameter:   12mm
  • Finish:  Matt White
  • Length:  348mm
  • CTC:  288mm
  • Diameter:   12mm
Brand Zoo Hardware
Size 348mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 288mm CTC, 348mm Total length Matt White TDFPT-288-348MW