SKU TDFPT-256-316MW
Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 256mm CTC, 316mm Total length Matt White TDFPT-256-316MW
0 (0 Reviews)
SKU TDFPT-256-316MW
0 (0 Reviews)
SKU
TDFPT-256-316MW
In Stock with Supplier (100+)
  • Finish:  Matt White
  • Length:  316mm
  • CTC:  256mm
  • Diameter:  12mm
  • Finish:  Matt White
  • Length:  316mm
  • CTC:  256mm
  • Diameter:  12mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Style Designer
Brand Zoo Hardware
Size 316mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 256mm CTC, 316mm Total length Matt White TDFPT-256-316MW