SKU TDFPT-128-188MW
Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 128mm CTC, 188mm Total length Matt White TDFPT-128-188MW
0 (0 Reviews)
SKU TDFPT-128-188MW
0 (0 Reviews)
SKU
TDFPT-128-188MW
In Stock (4)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Also Available from Supplier (100+)
Key Features
  • Zoo hardware
  • T Bar Cabinet handle
  • Finish:  Matt White
  • Length:  188mm
  • CTC:  128mm
  • Diameter:   12mm
Product Details
  • Zoo hardware
  • T Bar Cabinet handle
  • Finish:  Matt White
  • Length:  188mm
  • CTC:  128mm
  • Diameter:   12mm
Technical Specifications
More Information
Style Designer
Brand Zoo Hardware
Size 188mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 128mm CTC, 188mm Total length Matt White TDFPT-128-188MW