SKU TDFPT-96-156MW
Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 96mm CTC, 156mm Total length Matt White TDFPT-96-156MW
0 (0 Reviews)
SKU TDFPT-96-156MW
0 (0 Reviews)
The Zoo Hardware T Bar Cabinet Handle is a sleek and modern addition to any home or commercial setting. It features a 96mm center-to-center (CTC) hole spacing and a total length of 156mm, making it ideal for a variety of cabinet or drawer designs.... Read More
SKU
TDFPT-96-156MW
In Stock with Supplier (100+)
  • Finish:  Matt White
  • Length:  156mm
  • CTC:  96mm
  • Diameter:   12mm
  • Finish:  Matt White
  • Length:  156mm
  • CTC:  96mm
  • Diameter:   12mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Style Designer
Brand Zoo Hardware
Size 156mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 96mm CTC, 156mm Total length Matt White TDFPT-96-156MW