SKU TDFPT-160-220MW
Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 160mm CTC, 220mm Total length Matt White TDFPT-160-220MW
0 (0 Reviews)
SKU TDFPT-160-220MW
0 (0 Reviews)
SKU
TDFPT-160-220MW
In Stock with Supplier (100+)
  • Finish:  Matt White
  • Length:  220mm
  • CTC:  160mm
  • Diameter:   12mm
  • Finish:  Matt White
  • Length:  220mm
  • CTC:  160mm
  • Diameter:   12mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Style Designer
Brand Zoo Hardware
Size 220mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Zoo Hardware T Bar Cabinet handle 160mm CTC, 220mm Total length Matt White TDFPT-160-220MW