SKU ZPZ050-FSB
Zoo Hardware ZPZ050-FSB Siena Door Handle - Screw On Rose - Favo Satin Brass
0 (0 Reviews)
SKU ZPZ050-FSB
0 (0 Reviews)
SKU
ZPZ050-FSB
In Stock with Supplier (100+)
  • Zinc base materials
  • Lever Length:  116.5mm
  • Rose Diameter:  50mm
  • Projection:  61mm
  • 100mm steel spindle supplied
  • Zinc base materials
  • Lever Length:  116.5mm
  • Rose Diameter:  50mm
  • Projection:  61mm
  • 100mm steel spindle supplied
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Satin Brass
Brand Zoo Hardware
Size 50mm