SKU ZAS36-800-B-PCB
Door Kick Plate-800 x 150 x 12mm-Square-PCB-Powder Coat Black Zoo Hardware-ZAS36-800-B-PCB
0 (0 Reviews)
SKU ZAS36-800-B-PCB
0 (0 Reviews)
The Zoo Hardware ZAS36-800-B-PCB is a robust and stylish door kick plate, designed to protect the lower section of doors from scuffs, impacts, and wear in high-traffic environments. Measuring 800 x 150 x 1.2mm with square edges, it is ideal for... Read More
SKU
ZAS36-800-B-PCB
In Stock with Supplier (23)
  • Door Kick Plate
  • Square-PCB-
  • Finish:  Powder Coat Black
  • Height:  800mm
  • Width:  150mm
  • Door Kick Plate
  • Square-PCB-
  • Finish:  Powder Coat Black
  • Height:  800mm
  • Width:  150mm
Finish Black
Brand Zoo Hardware
Size 800mm