SKU ZAS36-900-B-PCB
Door Kick Plate-900 x 150 x 12mm-Square-PCB-Powder Coat Black Zoo Hardware-ZAS36-900-B-PCB
0 (0 Reviews)
SKU ZAS36-900-B-PCB
0 (0 Reviews)
The Zoo Hardware ZAS36-900-B-PCB is a robust door kick plate designed to safeguard doors against damage from foot traffic, trolleys, and equipment. Measuring 900 x 150 x 1.2mm with a square edge profile, it is ideal for commercial, industrial, and... Read More
SKU
ZAS36-900-B-PCB
In Stock with Supplier (17)
  • Door Kick Plate-
  • Square
  • Finish:  Powder Coat Black
  • Height:  900mm
  • Width:  150mm
  • Door Kick Plate-
  • Square
  • Finish:  Powder Coat Black
  • Height:  900mm
  • Width:  150mm
Brand Zoo Hardware
Size 900mm