SKU ZAS36-838-B-PCB
Door Kick Plate-838 x 150 x 12mm-Square-PCB-Powder Coat Black Zoo Hardware-ZAS36-838-B-PCB
0 (0 Reviews)
SKU ZAS36-838-B-PCB
0 (0 Reviews)
The Zoo Hardware ZAS36-838-B-PCB is a durable and stylish door kick plate designed to protect doors from scuffs, scratches, and impact damage. Measuring 838 x 150 x 1.2mm with a square edge profile, it is ideal for busy environments such as schools,... Read More
SKU
ZAS36-838-B-PCB
In Stock with Supplier (27)
  • Door Kick Plate-
  • 838 x 150 x 12mm-
  • Square-PCB-
  • Finish:  Powder Coat Black
  • Length:  838mm
  • Width:  150mm
  • Door Kick Plate-
  • 838 x 150 x 12mm-
  • Square-PCB-
  • Finish:  Powder Coat Black
  • Length:  838mm
  • Width:  150mm
Finish Black
Brand Zoo Hardware
Size 838mm