SKU ADBRCE25BN
Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Black Nickel ADBRCE25BN
0 (0 Reviews)
SKU ADBRCE25BN
0 (0 Reviews)
SKU
ADBRCE25BN
In Stock with Supplier (63)
Key Features
  • Atlantic
  • Radius Fire-Rated CE
  • Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5"
  • Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60 x 25mm
  • Atlantic
  • Radius Fire-Rated CE
  • Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60 x 25mm
Finish Black Nickel
Brand Atlantic Hardware
Size 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Black Nickel ADBRCE25BN