SKU ADBRCE25UDB
Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Urban Dark Bronze ADBRCE25UDB
0 (0 Reviews)
SKU ADBRCE25UDB
0 (0 Reviews)
SKU
ADBRCE25UDB
In Stock with Supplier (51)
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5"
  • Finish:  Urban Dark Bronze
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • Finish:  Urban Dark Bronze
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
Brand Atlantic Hardware
Size 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Urban Dark Bronze ADBRCE25UDB