SKU ADBRCE25MB
Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Matt Black ADBRCE25MB
0 (0 Reviews)
SKU ADBRCE25MB
0 (0 Reviews)
SKU
ADBRCE25MB
In Stock with Supplier (86)
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5"
  • Finish:  Matt Black
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • Finish:  Matt Black
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
Brand Atlantic Hardware
Size 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Matt Black ADBRCE25MB