SKU ADBRCE25MBN
Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Matt Gun Metal ADBRCE25MBN
0 (0 Reviews)
SKU ADBRCE25MBN
0 (0 Reviews)
SKU
ADBRCE25MBN
In Stock with Supplier (88)
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5"
  • Finish: Matt Gun Metal
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • Finish: Matt Gun Metal
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
Brand Atlantic Hardware
Size 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Matt Gun Metal ADBRCE25MBN