SKU ADBRCE25DS
Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Distressed Silver ADBRCE25DS
0 (0 Reviews)
SKU ADBRCE25DS
0 (0 Reviews)
SKU
ADBRCE25DS
In Stock with Supplier (94)
Key Features
  • Atlantic
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5"
  • Finish:  Distressed Silver
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
  • Atlantic
  • Atlantic Radius Fire-Rated
  • Finish:  Distressed Silver
  • Total Length:  65mm
  • Back Set:  45mm
  • Face Plate Size:  60mmx25mm
Brand Atlantic Hardware
Size 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Radius Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Deadbolt 2.5" - Distressed Silver ADBRCE25DS